דף הבית
      פרופיל
      יצירת קשר
 
 


גביעים ומדליות – תדפיס

תדפיס מספק שירות מכירה וחריטה על גבי גביעים ומדליות ללקוחותיה מזה שנים, ומבצעת את עבודות ההדפסה באיכות ובגימור המושלם והטוב ביותר. באתר האינטרנט, תוכלו להתרשם ממגוון רחב ביותר של גביעים ומדלויות מסוגים רבים ושונים, כאשר תוכלו עוד היום לפנות טלפונית אל נציגי המכירות של תדפיס על מנת לקבל מידע מלא ומקיף אודות גביעים ומדליות המוצעים למכירה אצלנו, ועל האפשרות של ביצוע הדפסה של הקדשות על גבי גביעים ומדליות בהם תבחרו. פנו עוד היום אל נציגי המכירות של תדפיס, בכדי לקבל מענה לכל שאלה בנוגע למכירה וחריטה על גבי גביעים ומדליות ונשמח לענות. עיינו באתר, בכדי להתרשם מהמגוון הרחב של גביעים ומדליות המוצעים למכירה אצלנו בתדפיס.

סוגים של גביעים ומדליות

בכניסה אל הקטגוריה מדליות באתר, תוכלו להתרשם ממגוון מדליות על גביהן ניתן יהיה להדפיס את ההקדשה בה תבחר. אמנם, הענקה של גביעים ומדליות לרוב מתקיימת כאשר אדם זכה בתחרות ספורט כלשהי, עם זאת, מקובל להעניק גביעים ומדליות גם כמתנות לאדם אהוב או אדם אשר תרם בעשייה למוסד או ארגון. על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בבחירת גביעים ומדליות אותם תרצו להעניק לחבר או מכר כהוקרה למעשיו, פנו עוד היום אל נציגי השירות של תדפיס, ונשמח להעניק לכם שירות מקיף ומלא בבחירת גביעים ומדליות המתאימות לכל סוג של אירוע, או כמתנה ומזכרת לחבר או מכר. מבחר המדליות המופיע באתר, יאפשר לכם לבחור באמצעות התמונות גביעים ומדליות המתאימות לטעמכם.

חריטה על גבי גביעים ומדליות

כאמור, מקובל להעניק גביעים ומדליות לאדם אשר זכה בתחרות ספורטיבית כלשהי או בתחרות מסוג אחר, יחד עם זאת חריטה על גבי גביעים ומדליות משרתת גם את הצורך להוקיר אדם על מעשיו, פעילותו ותרומתו. את ההקדשה ניתן יהיה להדפיס על גבי גביעים ומדליות, ולמעשה חריטה על גביעים ומדליות היא ההתמחות שלנו. כל שעליכם לעשות הוא לבחור גביעים ומדליות מבין המוצרים המופיעים ומוצגים לפניכם באתר אינטרנט זה, ולאחר מכן לשלוח אלינו באמצעות דואר אלקטרוני או פקס את ההקדשה אותה תרצו להדפיס על גבי גביעים ומדליות אלו. לאחר מכן, אנו נהיה אחראים על ביצוע ההדפסה ושליחחה של גביעים ומדליות אל ביתכם או כל מקום אחר אליו תרצו לשלוח את אותם גביעים ומדליות בהם בחרתם. אנו מתחייבים לביצוע מושלם וקפדני של העבודה, התחייבות המבוססת על ניסיוננו הרב בביצוע עבודות החריטה על גבי גביעים ומדליות, שעונים ומגני הוקרה מזה שנים רבות.

גביעים ומדליות בתדפיס

אצלנו בתדפיס תוכלו לבצע הדפסות על גבי גביעים ומדליות הנרכשות אצלנו, אותם תוכלו לבחור ממגוון הדגמים של גביעים ומדליות המופיעים לפניכם באתר, או בשליחה של גביעים ומדליות משלכם. פנו עוד היום אל נציגי תדפיס, בכדי לקבל את כל המידע הנדרש בכדי לבצע חריטה על גבי גביעים ומדליות באופן המושלם. .